Gündem

Başkan Adayı Beyazgül Siverek’te


AK Parti Siverek ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Siverek’te esnaf ziyareti yaptı ardından ilçe seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ve partililer tarafından karşılanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün Siverek’teki ilk durağı ilçe teşkilatı oldu.

İlçe Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyesi ve partililerle bir araya gelen Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül, teşkilata seçim çalışmalarını aktardı; dilek ve önerileri dinledi.

BEYAZGÜL SİVEREK’TE İLÇE SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

            Sivereklilerin büyük ilgisiyle karşılanan Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül ilçe seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada Sivereklilerin daima AK Parti’ye destek veren bir ilçe olduğunu kaydederek bu destekten dolayı minnettarlık duyduğunu söyledi.

BEYAZGÜL: SİVEREK’E YÖNELİK PROJELERİMİZE TALEPLERİNİZ YÖN VERECEK

Beyazgül, “31 Mart gecesi Büyükşehir ve diğer ilçelerde olduğu gibi Siverek’te de sandıklardan ezici bir rakamla AK Parti’nin çıkması için gayret ediyoruz.  İnşallah Şeyhmus Aydın Başkanımızı Siverek Belediye Başkanı seçmek için çalışıyoruz. Siverek’i daha modern bir ilçe haline getireceğiz. Mesela Siverek Kale eteğindeki evlerin restorasyonunu isteyeceksiniz bizde yapacağız. Bizim projelerimiz sizin gönlünüzden geçen projeler olacak. Cumhurbaşkanımızın seçim manifestosu bizim projelerimizdir. Dezavantajlı gruplarımıza ayrımcılık yapacağız” dedi.

BEYAZGÜL: 1 NİSAN’DA KOLLARI SIVAYARAK BİSMİLLAH DİYECEĞİZ

Hayatının en anında siyasetle içi içe olduğunun altını çizen Beyazgül, “Günü geldi esnaflık yaptım. Günü geldi işçi oldum. Öğrenci oldum. Hukukçu oldum. Belediyeci oldum ve teşkilatın her kademelerinde bu davaya hizmet ettim. Ülkemizin, ilimizin ve ilçelerimizin sorunlarını iyi biliyor onlara yönelik çözüm önerilerini hazırlıyoruz. İhtiyacınız olan belediyecilik hizmetlerini Şeyhmus Başkan isteyecek biz getireceğiz. 31 Mart gecesi bittiğinde 1 Nisan günü görevi devraldığımızda kolları sıvayarak işimize bismillah deyip başlayacağız. Kırsal mahallelere gireceğiz yollarını tamamlayacağız. Benim köylü bacılarım çamurlu yollarda yürümeyecek. Sularınız evlerde musluklardan akacak. Kent mahallesinde ne yapılmış ise kırsal mahallelerde de onlar yapılacaktır ” diye konuştu.

Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, Gönül Belediyeciliği yolunda Siverek’te temiz bir toplum, temiz bir çevre ve şehir oluşturmak şiarıyla yola çıktıklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise yaptığı konuşmada Siverek’te halkın büyük teveccühünü kazanmış tecrübeli bir isim ile yola devam etmek istediklerini belirtti.

Siverek İlçe seçim bürosu açılışının ardından esnaf ziyaretleri yapan Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül daha sonra Hilvan ilçesine geçti.