Gündem

Başkan Adayı Beyazgül Saklı Cennet Halfeti’de


Halfeti’de ilçe seçim bürosunu açan Av. Beyazgül ardından esnaf ziyareti yaptı ve muhtarlarla bir araya geldi.

İlçe seçim bürosunun açılışına saatler öncesinden gelen ve yağışa rağmen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Beyazgül ve İlçe Belediye Başkan Adayı Şeref Albayrak’a destek veren Halfetililer, AK adayları adeta bağrına bastılar.

BEYAZGÜL’DEN YAĞMUR ALTINDA BEKLEYEN HALFETİLİLERE ŞİİRLİ SELAMLAMA

Gördüğü coşkulu tablo karşısında Halfetililere minnettarlık duyduğunu ifade eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, yağmur altında kendisini bekleyenlere şiirli bir selamlama yaptı.

Halfeti’nin hizmete susadığının altını çizen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Beyazgül, “ Halfeti susadığı hizmetin bir kısmını Kaymakam Şeref Albay’ın ilçeye gelmesi ile gördü. Halfetililer onun kaymakamlığında herkese eşit hizmet anlayışıyla kapıların açık olduğunu gördü. Bu yüzden Halfetililer onu sevdi ve Belediye Başkan Adayı etti. Biz Halfeti’ye ne yapacağız. Turizm İlçemiz Halfeti’yi bulunduğu yerden daha ötelere götüreceğiz” dedi.

BEYAZGÜL:KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ AK PARTİ’YE DESTEK İSTEYECEĞİZ

AK Parti hükümetinin yatırımlarına dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Kapı kapı dolaşarak bu hizmetleri halka anlatmak gerektiği için bu yolculuğa çıktık” diye konuştu.

ALBAYRAK: HALFETİLİLERİN SADECE OYLARINA DEĞİL GÖNÜLLERİNİZE TALİBİZ

Kaymakam olarak 2 yıldır Halfeti’ye hizmet etmenin haklı gururunu yaşadığını belirten AK Parti Halfeti Belediye Başkan Adayı Şeref Albayrak, “Seçim sloganımız Gönül Belediyeciliği. Bu yüzden biz sadece sizlerin oylarınıza değil gönüllerinize talibiz hatta hayır dualarınıza talibiz. İnşallah 31 Mart akşamı hem Şanlıurfalıların hem de Halfetili kardeşlerimizin gönüllerine gireceğiz. Bu yüzden siz istediniz biz Kaymakamlığı bıraktık Belediye Başkan Adayı olduk. Söyleye söyleye bunu başardınız. İnşallah Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanlığında Zeynel Abidin Beyazgül Halfeti’de ise bu kardeşinizi 31 Mart gecesi başkan yapacaksınız” dedi.

              İlçe seçim bürosu açılışı sonrası Halfeti Muhtarlar Dernek Başkanı ve Aşağı Göklü Mahalle Muhtarı Yusuf Sönmez ve muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan adayı Beyazgül ve ilçe Belediye Başkan Adayı Şeref Albayrak, ardından esnafları ziyaret ederek 31 Mart gecesi AK Partiye destek ve dua istediler.