Gündem

Taraftarlardan Beyazgül’e Sevgi Seli


Sarayönü semtinde bir araya gelen Şanlıurfaspor taraftarları kendilerini ziyaret eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindeki AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız’a Şanlıurfaspor atkısı takarak sevgi gösterisinde bulundu.

BEYAZGÜL SEVGİSİ GÖNÜLLERDEN TAŞTI

 Kalabalık taraftar topluluğunun davul zurna ve tezahüratlar eşliğinde karşıladığı “Gönül Belediyeciliğinin” Büyükşehir’deki ismi AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ü gören bir vatandaşın sevgisi adeta gönüllerden taştı.

AK Başkan Adayı Beyazgül’e  “Şimdiye kadar nerelerdeydin. Ben sana kurban olurum” diyerek elini öpen ve ardından sevgisini üzerindeki kıyafetleri yırtarak çıkaran vatandaşı AK Başkan Adayı Beyazgül bağrına bastı.

Tablo karşısında oldukça duygulandığı gözlenen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfaspor’a ve taraftarlara olan sevgisini kelimelerle anlatmaya çalıştı.

TARAFTARLARDAN BEYAZGÜL’E BİR ŞARKISIN SEN…

Oluşturulan taraftar topluluğunun arasında yürümekte oldukça zorlanan AK Başkan Adayı Beyazgül’e taraftarlar “Bir Şarkısın Sen” adlı parçayı seslendirirken birden fazla tezahürat yaptılar. Konuşmakta adeta güçlük yaşayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül kendisine gösterilen sevgi karşısında minnettarlık duyduğunu söyledi.

BEYAZGÜL: ŞANLIURFASPOR LAYIK OLDUĞU YERE GELECEK

Şehrini seven, takımını fedakârca destekleyen bu taraftar karşısında Şanlıurfaspor’un en kısa sürede layık olduğu yere geleceğini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Biriz beraberiz. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfaspor’umuzu layık olduğu yere getireceğiz” dedi.