Gündem

AK Aday Beyazgül’e Seçim Şarkısı Yapıldı


Yapılan desteklere son olarak ELRUHA Otel müzik ekibi de dahil oldu.  Tekin Tatar ve müzisyenler tarafından AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül için hazırlanan seçim şarkısının tanıtımı yapıldı.

Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Av. Şevket Küçük’ün desteği ile Tekin Tatar ve müzisyenleri tarafından AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e katkı sağlaması amacıyla yaptırılan şarkı, düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Harun Küçük ‘’Beyazgül Şanlıurfa’ya Vizyonu İle Çağ Atlatacak’’

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün de katıldığı tanıtım toplantısında konuşma yapan Av. Harun Küçük ‘’Seçim çalışmalarına ivme kazandırmak amacıyla akıllarda nasıl kalıcı bir şarkı yapabiliriz diye arkadaşlarımızla çalıştık. Başarılı bir çalışmanın ortaya çıktığını düşünüyoruz. Vizyonuyla ve misyonuyla Şanlıurfa’yı çağ atlatacak projelere imza atacağından emin olduğumuz sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ün adaylığını tekrar tebrik ediyoruz. Sayın Beyazgül şarkıyı bugün ilk kez burada dinleyecek. Biz de heyecanına ortak olacağız’’ dedi.

Beyazgül “Ruhumuza ve Gönlümüze Etki Etti”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise şarkıyı dinlerken oldukça duygulandığını ifade etti. Ruhlarına ve gönüllerine etki eden bir çalışmanın ortaya çıkmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyazgül ‘’Harun beye ve dostum Şevket Küçük beye çok teşekkür ediyorum. Zeynel başkan geliyor mazlumlar için. Zeynel başkan geliyor işsizler için, garibanlar için, inşallah Şanlıurfa’mız için, milletimiz için. Şanlıurfa değişecek. Her taşına, her toprağına elimizi vuracağız. Her insanımıza ulaşacağız. Küçüğümüze, büyüğümüze, gencimize, yaşlımıza hepsine ulaşacağız. Şanlıurfa’nın birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Huzurun devamına ihtiyaç var’’ dedi.

Tekin Tatar ‘’Beyazgül’ü Çok Seviyoruz’’

Sanatçı Tekin Tatar ise Zeynel Abidin Beyazgül’ü çok sevdiklerini ifade ederek, ‘’Allah çıktığı dikenli yolda Zeynel Abidin Beyazgül’e dikenleri gül eder İnşallah” dedi.

Program sonunda ise Tekin Tatar, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Zeynel Abidin Beyazgül için hazırladıkları şarkının orijinal CD’sini takdim etti. 

SEÇİM KLİBİ

Haberin Videosu