Gündem

Büyükşehir'den Viranşehir'de Asfalt Atağı


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe ziyaretleri kapsamında Viranşehir'deki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemelerinin ardından Başkan Beyazgül, “Asfalt sezonunu tüm ilçelerimizle en iyi şekilde değerlendirmek için yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz” dedi.

Kent merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde  Hal Pazarı yolu, Hürriyet Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Kışla Caddesi, Satıcık-Elbeğendi ve sanayi sitesindeki asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

Tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’e AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci ve  AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

BAŞKAN BEYAZGÜL: EKSİK OLAN KÖYLERDEKİ ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ

Asfalt çalışmalarını inceledikten sonra açıklamada bulunan Başkan Beyazgül, “Viranşehir ilçemizi ziyarete geldik.

Hizmet zamanı olduğu için yaptığımız çalışmaları yerinde görelim, inceleyelim, ilçemiz için daha neler yapabiliriz diye AK Parti İl Başkanımız Bahattin Yıldız, Viranşehir İlçe Belediye Başkanımız Salih Ekinci ve  Viranşehir İlçe Başkanımız Ali Tekin ile oturup istişarelerde bulunacağız. Halkımızın da taleplerini dinleyeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak sathi asfalt yaptığımız El Beğendi’ye kadar devam eden grup yolumuz. Buradaki grup yolu tamamlandı. Viranşehir ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Eksik olan köylerimizde de aynı şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

“ESNAFIMIZ VE SANAYİCİMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Açıklamasının ardından Viranşehir Küçük Sanayi Sitesindeki asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Beyazgül, “Viranşehir küçük sanayi sitesindeyiz. İlçe Belediye Başkanımız Salih Ekinci bu konudaki taleplerini dile getirdiklerinde bizde sanayi sitemizdeki yolun asfaltlanması gerektiğini düşünerek çalışmalarımızı başlattık. Viranşehir Belediyesi de bağlantı yollarının parke taşı döşemesini yapıyor. Buradaki asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Viranşehir ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Esnafımız ve sanayicimiz bizim için çok önemlidir” diye konuştu.