Gündem

Başkan Beyazgül, Talepler Anında Karara Bağlanacak


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Evren Sanayi sitesinde faaliyet gösteren Meslek Odası temsilcileri ve sanayi esnafı ile bir araya geldi. Şehri ortak akıl ile yöneteceklerini belirten Başkan Beyazgül,

“Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanındayız ve taleplerini çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz” dedi.

Vatandaşların taleplerini çözme noktasında büyük bir çaba gösteren Başkan Beyazgül,  Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan tarafından düzenlenen Meslek Odası temsilcileri istişare toplantısına katıldı.

Vatandaşların talepleri için planlı bir çalışma başlatılması gerektiğini belirten Başkan Beyazgül, STK temsilcilerine yönelik Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan geniş kapsamlı talep ve istişare toplantısına davet etti.

Büyükşehir Belediyesi teknik kadrosunun hazır bekleyeceği toplantıda taleplerin anında giderilmesi için yeni bir uygulama başlatan Başkan Beyazgül, “Taleplerin yapılabilirlik noktasında teknik arkadaşlarımız ile anında görüşerek karara bağlayacağız” dedi.

Burada bir konuşma yapan Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, “Değerli bir ortamda sizlerle bir araya getirdiği için Başkanımız Mustafa beye teşekkür ediyoruz. Taleplerinizi ve isteklerinizi makul bir şekilde değerlendirmek için ilerleyen günlerde sizleri Büyükşehir Belediyesine davet ediyorum. Büyükşehir Belediyemizin teknik heyeti ile sizleri görüştürerek taleplerinizin anında cevap bulmasını sağlayacağız. Sizler bizim için önemlisiniz ve sizlerin talebi esnafımızın talebidir gerekli olan tüm destekleri sizlere sağlayacağız” diye konuştu.

Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e bizleri kırmayıp davetimize geldikleri için teşekkür ediyoruz. Başkanımıza gerekli olan temel problemleri iletme adına istişare toplantısı düzenledik” diye konuştu.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek ise, “Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı ve göreve geldiği zaman aradığımız başkan bulundu dedik. Anında olaylara müdahil olan ve anında sorunları çözen bir başkanımız oldu” diye konuştu.