Gündem

Başkan Beyazgül, Turizm Sektör Temsilcilerini Dinledi


Başkan Beyazgül toplantıda "Ortak akılla bir bütün olarak hareket etmeli ve turizmde şehrimizin hak ettiği payını yine şehrimize kazandırmalıyız" dedi.

Görev geldiği günden bu yana STK'lar ve toplumun her kesiminden vatandaşla buluşarak talep ve önerileri dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bu kez turizm sektör temsilcileri ile buluştu.

Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde tüm paydaş kurum ve kuruluşların yer aldığı toplantıya Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Büyükşehir ilgili daire başkanlıkları,  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediyesi Başkan Vekili Osman Uludağ, Turizm Rehberler Odası, Konukevleri İşletme Sahipleri ve Otel Sahipleri katıldı.

Toplantıya katılımın yoğun olmasının turizm yönünde atılacak tüm adımlarda ortak hareket etme isteğinin öne çıktığını gösterdiğini belirten Başkan Beyazgül, ileriki süreçlerde bu tür buluşmaların devam edeceğini ve her turizm sektörü için ayrı ayrı buluşmalar düzenleyeceklerini söyledi.

Başkan Beyazgül'ün ardından birer konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Karaköprü Belediyesi Başkan Vekili Osman Uludağ da 2019 yılının turizmde iyi değerlendirilmesi gerektiğini dile getirdi.

Toplantı katılımcıların talep ve önerilerini belirtmesi ile devam etti.