Gündem

Beyazgül Emekçilerle Buluştu


31 Mart yerel seçimlerine artık 3 gün kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, işçi buluşmasının ardından ise Karaköprü ilçesinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu.

Gürbağ Prefabrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bağıban ve işçiler tarafından ilgiyle karşılanan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, işçilerle söyleşi yaptı ve Şanlıurfa’ya yönelik önemli projelerini aktardı.

31 Mart yerel seçimlerinde sözde AK Partiyi cezalandırmak için oy vermeyelim diyenlere seslenen Beyazgül, “Şanlıurfa’nın kaybedecek bir 5 yılı yok. Eğer iktidar dışında diğer partilere belediye başkanlığını bıraktığınız takdirde hizmetlerin aksayacağını çok iyi hesap etmeniz gerekir” dedi.

Davetlerini kırmayarak işçilerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül’e teşekkür eden Gürbağ Prefabrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bağıban Şanlıurfa’da Av. Zeynel Abidin Beyazgül kazandığı takdirde çok verimli bir 5 yılın memleketi beklediğini söyledi.

Bağıban, “Zeynel Başkanla yakından çalışan birisiyim. Çok kararlı ve programlı biridir. Şanlıurfa’nın sorunlarını kararlılıkla çözecek bir yapıya sahiptir. Eğer biz ve sizler inanırsa Av. Beyazgül ile Şanlıurfa’nın önü açıktır. Güzel günler memleketimizi bekliyor” diye konuştu.

BEYAZGÜL KARAKÖPRÜ’DE ESNAFLARI GEZDİ

Karaköprü’de esnaf ziyareti yaparak Karaköprülü vatandaşlarla buluşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül esnafın ve vatandaşların desteğini istedi onların dilek ve temennilerini dinledi.