Gündem

Beyazgül Şanlıurfaspor Ve Hüda Par’ı Ziyaret Etti


31 Mart yerel seçimlerine artık az bir süre kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Başkan Adayı Av. Beyazgül, Şanlıurfa Eski Milletvekili Mehmet Akyürek ile birlikte Şanlıurfa spor tesislerine giderek Kulüp Başkanı Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindeki partililere ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Şehrimizin ve günlümüzün kulübü olan Şanlıurfaspor’un değerli başkanı ve yönetimiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Şanlıurfaspor’un renkleri gönlümüze nakşedilmiş renklerdir. Urfa sporumuzun hep yanında olduk. Onun başarısı Urfalıların başarısıdır. Biz Urfasporumuzu süper lige’e çıkarmak için gereken desteği vereceğiz. 1 Nisan’da başkanlık koltuğuna oturduğumuzda da takımımızı inşallah destekleyeceğiz” dedi.

Şanlıurfa Eski Milletvekili Mehmet Akyürek ise Urfasporun kalbinde daima önemli bir yeri olduğunu ve daima desteklediklerini ifade etti.

BEYAZGÜL HÜDA-PAR’I ZİYARET ETTİ

Şanlıurfaspor Kulübünü ziyareti öncesinde STK ziyaretleri kapsında Hür Dava Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden AK Başkan Adayı Av. Beyazgül, Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Lokman Yalçın, İl Başkanı Basri Demir ve Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Polat ve diğer partililerle görüş alış verişinde bulundu.

Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Lokman Yalçın ziyaretinden dolayı AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Kendilerini kabul eden Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Lokman Yalçın, İl Başkanı Basri Demir şahsında tüm partililere teşekkür eden Av. Beyazgül Hüda Par ile daima birlik ve beraberlik içersinde çalıştıklarını söyledi.