Gündem

Necmeddin Sağlam’dan Miting Gibi Seçim Bürosu Açılışı


Miting havasında geçen seçim bürosu açılışlarına bir tanesi de Eyyübiye’de eklendi.  AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Necmeddin Sağlam, Hayati Harrani Mahallesinde binlerce kişinin katılımıyla görkemli bir seçim bürosu açılışı yaptı.

Yoğun katılımla gerçekleşen seçim bürosu açılışına, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, kanaat önderleri ve birçok vatandaşlar katıldı.

BEYAZGÜL: EYYÜBİYE’NİN TAPU SORUNUNU ANCAK AK PARTİ ÇÖZER

              31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Millet için Memleket için yapılması gereken hizmeti ancak AK Parti yapar. Bölgede bir tapu sorunu var. Bu sorunu ancak ben ve Mehmet Kuş gövdemizi taşın altına koyarak çözebiliriz” dedi.

Belediye Meclis Üye Adayı Necmeddin Sağlam’a böylesi görkemli bir miting ile açılış yaptığı için teşekkür eden AK Başkan Adayı Kuş, “Maşallah açılışımız mitinge dönüşmüş. Seçime sayılı günler kaldı. 2 aydır sahadayız.31 Mart’tan sonra sorunlarınızı gerekirse Ankara’ya giderek çözeceğiz” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise yaptığı konuşmada, “31 Mart akşamı, 1 Nisan sabahının zaferini kutlayacağız. Ben 30 yıldır bu ilçenin hizmetindeyim. Şimdi Mehmet Kuş ile birlikte yine hizmetinizde olacağız” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından seçim ofisinin açılışı törenle yapıldı.