Gündem

Canbeyliden Miting Havasında Seçim Bürosu Açılışı


31 Mart yerel seçimleri öncesinde gece gündüz demeyerek Şanlıurfa’yı karış karış gezip seçim çalışmalarını sürdüren Beyazgül, bir yandan da mitinglere dönüşen seçim bürolarının açılışlarını gerçekleştiriyor. Son olarak AK Parti Karaköprü Belediye Meclis üyesi adayı Cihan Canbeyli’nin Süleymaniye mahallesindeki seçim bürosunun açılışına katılan AK Aday Beyazgül, “Bu akşam Karaköprü Belediye Meclis üyesi adayımız Cihan Canbeyli kardeşimin seçim bürosunu açılışı için bir aradayız. Seçim bürosunun hayırlı olmasını diliyorum. Memleketimiz için hayırlı hizmetlere imza atmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımıza soruyor, Başkanım projeniz nedir diye. Şunu ifade ediyorum. Benim en büyük projem iki milyon Şanlıurfalının kardeşliğidir. Urfa’nın her taşına, toprağına, her köşesine hizmet etmek olacaktır”.

BEYAZGÜL HİZMETİN ADRESİ AK PARTİDİR

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül “17 Yılda AK Parti iktidarında Şanlıurfa’ya devasa yatırımlar yapıldı. Hizmetin adresin AK Partidir. AK Partiden başka sorunları çözecek bir yer yoktur. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak vaat ediyorum Urfa’nın her sorunu karşısında elimin taşın altına koyacağım”. Şeklinde konuştu.

 AK Parti Karaköprü Belediye Meclis üyesi adayı Cihan Canbeyli ise,”Süleymaniye mahallesinde Canbeyliler ailesi olarak Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül’e ve Haliliye Belediye Başkan Adayımız Mehmet Canpolat’a destek için seçim büromuzu açıyoruz. Tüm Süleymaniye mahallesi sakinlerine ve Canbeyli aşiretine yoğun katılım gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Seçim sonrasında Başkanımıza buraya davet edeceğiz. inşallah zaferimizi yine buradan kutlayacağız”. Dedi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül seçim bürosu açılışından sonra ise Sedat Şeker’in düzenlemiş olduğu açık hava toplantın katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Beyazgül, Bu organizasyonu yapan Sedat Şeker’e teşekkür ediyorum”. Dedi.