Gündem

Yıldız “Partimiz, Her Zaman Kadınlara Büyük Önem Vermiştir”


AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız seçim ziyareti kapsamında Yenişehir Mahallesinde ev toplantısında kadınlarla bir araya geldi.

 AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız seçim ziyareti kapsamında Yenişehir Mahallesinde ev toplantısında kadınlarla bir araya geldi.Yıldız, Partimiz, hükümetimiz her zaman kadınlara büyük önem verdiğini söyledi. Beyazgül ise, AK Parti kadınlarla ciddi bir motivasyon kazanmıştır. Onların gücü AK Parti önemli bir güç katmıştır.” Dedi.

 

“Bizimde Bu İlk Ev Toplantımız”

AK Parti hanımlarla ciddi bir motivasyon kazanmıştır. Onların gücü AK Parti önemli bir güç katmıştır diyen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Aysel Köylü Ünalan hanımefendinin düzenlediği hanımlarımızın, bayanlarımızın çoğunluk ekseni olan ev toplantısına geldik. İl başkanımız Bahattin Yıldız beraber, ben kendilerine teşekkür ediyorum. AK Parti kadınlarla ciddi bir motivasyon kazanmıştır. Onların gücü AK Parti önemli bir güç katmıştır. Biz bugün kendileriyle, ülkemizin, memleketimizin ve Urfa’mızın sorunlarını görüşeceğiz, tartışacağız inşallah bu toplantı hayırlara vesile olacaktır. Bizimde diyebilirim ki, bu ilk ev toplantısıdır. Bu şekilde ilk ev toplantımızdır daha önce böyle meclislere gruplara gittik ama bu şekildeki ilk ev toplantımız inşallah bundan sonraki toplantılarımızda halkımız ile iç içe devam edecektir” dedi.

“Kadınlar Toplumun Baş Tacıdır”

Seçim ziyaretti kapsamında Aysel Köylü Ünalan davet ettiği ev toplantısına katıldıklarını söyleyen AK Parti Şanlıurfa Bahattin Yıldız, “Bugün seçim ziyaretlerimiz kapsamında Aysel Köylü Ünalan davet ettiği ev toplantısındayız. Büyükşehir belediye başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber esnaflarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, halkımızla ev toplantıları ile her platformda Bir araya geliyoruz gelmeye, devam ediyoruz. Tabi partimiz hükümetimiz her zaman kadınlara büyük bir önem vermiştir. Liderimiz büyük bir destek vermiştir. Kadınlar toplumun baş tacıdırlar kendileri ile bugün toplantı da bir araya gelmekten duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Her zaman partimizin ve liderimiz yanlarında olacağını ifade ettiler, bizde kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

“Yolumuz AK Yoludur”

“Yolumuz AK yoludur, durmak yok yola devam” diyen Aysel Köylü Ünalan, bugünkü topladığımız toplantının amacı; bütün vatandaşlarımıza AK Parti partisinin verimliliğini artırmak, bize verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yolumuz Ak yoludur, durmak yok yola devam” dedi.