Gündem

Ak Başkan Adayı Beyazül’e En Anlamlı Hediye


Eyyübiye’de geniş katılımlı düzenlenen toplantı sırasında Vadha Dağ,  İstanbul Taksim’de ezana ıslıklı saygısızlığa tepki olarak AK Başkan Adayı Av. Beyazgül’e şehitlerin kanıyla sulanmış bayrağımızı hediye etti.

BEYAZGÜL’Ü DUYGULANDIRAN HEDİYE

Ak Başkan Adayı Beyazgül kendisine verilen bu anlamlı hediye karşısında duygulandı ve bayrağı katlayarak öpüp başına koydu ve toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Dağ’a teşekkür etti.

BEYAZGÜL ZILGITLARLA KARŞILANDI

Toplantının yapıldığı mekana AK kadınların zılgıtları eşliğinde gelen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e girişi sırasında Vadha Dağ tarafından bayrak hediye edildi. Bayrağı açarak ev hanesiyle hatıra fotoğrafı çektiren Beyazgül’e AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Cevheri  ve Zemzem Gülender Açanal ile Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven eşlik etti.

Şanlıurfa’da Av. Zeynel Abidin Beyazgül Eyyübiye’de Mehmet Kuş ile birlikte diğer ilçelerde büyük bir başarıya imza atacaklarını belirten AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız 31 Mart seçimlerine emin adımlarla ilerlediklerini dile getirdi.