Gündem

Beyazgül 31 Mart Gecesi Patates Gibi Yüzünüz Kızaracaktır


EYYÜBİYE’DE MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve İbrahim Halil Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol’un da katıldığı mitingi havasında geçen seçim bürosu açılışı oldukça görkemli yapıldı.

BEYAZGÜL: AK DAVAYA GÖNÜL VERENLER MEYDANLARA SIĞMIYOR

Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı, Binizeyd aşiretinin önde gelen isimlerinden Hüseyin Yıldırım’a böylesi bir seçim bürosu açılışından dolayı teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, seçime sayılı günler kala sosyal medyada yapılan algı operasyonlarına değindi.

Av. Beyazgül, “Yüzbinlerin katılımıyla yapılan miting de henüz mitingi başlamadan çekilen fotoğrafları paylaşarak algı oluşturmaya çalışanlar meydanlara sığmayan Şanlıurfalıları görmezden geldiler. Birçok kardeşimiz miting alanına giremedi. Cumhurbaşkanımız bile bunu tasdikledi ama buna rağmen soğan patates üzerinden siyaset yapanlar 31 Mart gecesi patates gibi yüzünüz kızaracaktır. Varsa projeniz çıkın konuşun bu tür siyasi oyunları bırakın. Biz gönüllerin belediye başkanı olacağız. Hükümetimizi arkamıza alarak sorunlarınızı birer birer çözeceğiz” dedi.

KUŞ. 31 MART SEÇİMİ ERDOĞAN’IN SEÇİMİDİR ÜMMETİN SEÇİMİDİR

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve İbrahim Halil Yıldız’ın birer selamlama konuşması yaptığı seçim bürosu açılışında konuşan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “Bu seçim benim veya Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçimi değil. Yerel bir seçim olsa bile bu seçim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi ümmetin seçimdir. Bu seçim şer ittifaklarıyla Cumhurbaşkanımızın seçimidir, ümmetin seçimidir” diye konuştu.

Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Hüseyin Yıldırım mitingi havasında gerçekleştirilen seçim bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederek Eyyübiye’de rekor bir oyla Mehmet Kuş’a belediye başkanı yapacaklarına inandıklarını söyledi.