Gündem

Eyyübiye Kırsalı Ak Başkan Beyazgül Diyor


Eyyübiye ilçesine bağlı Büyükhan kırsal mahalle ziyaretinde beyaz güllerle karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e vatandaşlarda yoğun bir ilgi gösterdi.

AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan ve M. Ali Cevheri, AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç’ın katıldığı kırsal mahalle toplantısında vatandaşlara seslenen Beyazgül, ”Vatandaşlarımızın bazı talepleri var, birtakım sorunlar mevcut. Bizlerde sorunları çözmeye geliyoruz. Ülkemize ve şehrimize hizmet eden, sorunları çözen vatandaşların yaşam kalitesini yükselten AK Partidir, AK Kadrolardır. Zaten sorunları çözecek başka bir yerde yok. Şehirlerin daha fazla yatırım alabilmesi için Hükümetin desteğini arkasına alması lazım. Güçlü Hükümet, güçlü Belediye anlayışı ile birlikte ortak hareket edilmesi gerekiyor. Bizde de bu irade var. Sn. Cumhurbaşkanımızın desteği yanımızda.  Bu güçlü destek ile halkımıza en güzel şekilde hizmet edeceğiz. Seçim sonrası yine sizlerle buluşacağız. Taleplerinizi, sorunlarınızı el ele vererek birlikte çözeceğiz” dedi.

  AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat ise, “31 Mart akşamı Zeynel Abidin Beyazgül’ü Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. Yine sizden biri olan, sizin içinizden çıkan, tevazu, gayret ve samimiyetle insanlara tepeden bakmayan Eyyübiye Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kuş ile birlikte seçim sonrası önceliğimizi kırsal mahallelere vereceğiz. AK Partinin AK Kadroları olarak halkımızın için, sizler için gece gündüz demeden çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Büyükhan kırsal mahalle muhtarı Ahmet Büyük ise “Bölge muhtarları olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül’e ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kuş’a destek vermek için bir toplantı düzenledik. Desteğimiz AK Parti’ye, desteğimiz Gönül Belediyeciliğine ”dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan ve M.Ali Cevheri’de düzenlenen toplantıda birer konuşma gerçekleştirdiler.