Gündem

Beyazgül Siverek’te Miting Gibi Seçim Bürosu Açtı


Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ile diğer partililerin katılımıyla gerçekleştirilen seçim bürosu açılışı adeta mitingi havasında geçti. 

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın’ın bir selamla konuşması ile başlayan miting de konuşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti hükümetinin ilçeye yönelik yaptığı hizmetleri anlattı.

BEYAZGÜL: ŞANLIURFA VE İLÇELERİ DEĞİŞİMİ YAŞAYACAK

 31 Mart seçimlerinde partisine,  kendisine ve Siverek’in AK Adayı Aydın’a destek isteyen Av. Beyazgül, “ Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Şanlıurfa’ya Siverek’e çok önemli hizmetler yaptık. Bu yüzden bu hizmetlerin devamı için tekrar AK Partiye destek verdiğinizde ilçeye yönelik hizmetlerimiz sürecektir. Şeyhmus Başkanının sözü bizim sözümüz bizim sözümüz Şeyhmus Başkanın sözü olacaktır. Siverek bizimle bakın değişimi nasıl yaşayacaktır” dedi.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ise yaptığı konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyaz ve Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın’a başarılar dileyerek seçim bürosunun açılmasını sağlayan Belediye Meclis Üye Adayı Celal Akıl ve yakınlarına teşekkür etti.

GÜLPINAR: AK PARTİ’YE DUYDUĞUMUZ SEVGİYİ ANLAMALARI ÇOK ZOR

              Milletvekili Gülpınar, “4 dönemdir oylarınız ile milletvekili oldum beni TBMM’ye gönderdiniz. Sizden aldığım bu emaneti hakkıyla yerine getirmek, Allah rızasını kazanmak için elimden gelen gayreti yaptım. İstedikleri kadar iftira etsinler istedikleri kadar yıpratsınlar inanıyorum ki siz tekrar bu emaneti AK Partiye AK adaylarına vereceksiniz” diye konuştu.  

              Seçim bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Büyükşehir Başkan Adayı Av.Beyazgül’e teşekkür eden Siverek Belediye Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl ve Karakeçili Aşireti Önderi Merhum Enver Akıl’ın oğlu Menderes Akıl, açılışa katılan tüm partililere minnettarlık duyduklarını ifade etti.

              AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim bürosunun ardından Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.