Gündem

Beyazgül: Gönüllere Köprü Kurmaya Geliyoruz


Haliliye İlçesi Devteşti Mahallesinde Belediye Meclis Üye Adayı Ahmet Çelik’in soğuk havaya rağmen düzenlediği açık hava mitinginde Haliliyelilere seslenen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Şanlıurfa’yı daha modern bir kent haline getirmek için kutlu bir yürüyüşe çıktıklarını söyledi.

BEYAZGÜL: AŞKLA GELİYORUZ SEVDAYLA GELİYORUZ  

31 Mart’ta sizlerle yürüyüşümüz olacak. Allah’ın izniyle bu yürüyüş çok uzun olacak. Şanlıurfa’mızı ayağa kaldırana kadar beraber yürüyeceğiz. Urfa modern bir şehir olana kadar yürüyüşümüz devam edecek. Bu yürüyüş Urfa’nın kalkınmasınadır. Bu yürüyüş Urfa’daki sorunların ortadan kalkmasının yürüyüşü olacaktır. Bu yürüyüş Şanlıurfaspor’un şampiyonluğuna bir yürüyüş olacaktır. Biz sevgiyle geliyoruz. Aşkla geliyoruz. Sevda ile geliyoruz. Gönüllere köprü kurmaya birleştirmeye geliyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte Şanlıurfa olacağız. Şanlıurfa’dan inşallah AK Parti’ye rekor bir oy bekliyoruz” dedi.

BEYAZGÜL: ŞANLIURFA DEĞİŞECEK URFAM GELİŞECEK

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın Haliliye’de rekor bir oyla inşallah belediye başkanı seçileceğini belirten Av. Beyazgül, “31 Mart sonrası küçükşehir büyükşehir ayrımı yapmayacağız. Canpolat ne söz vermişse onun sözü bizim sözümüz olacak. Şanlıurfa değişecek Urfa gelişecek. Urfa’nın önünde hiç kimse duramayacak” diye konuştu.   

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın da bir konuşma yaptığı açık hava mitinginde kendisini bekleyen partililere ve toplantıyı düzenleyen Ahmet Çelik’e teşekkür etti.