Gündem

Başkan adayı av. Beyazgül dur durak bilmiyor


Şanlıurfa’nın kent merkezi ve ilçelerini karış karış gezen, esnafla vatandaşlarla daima iç içe olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, gündüz yoğun programlarının ardından gece ise birden fazla ev toplantılarına katılarak AK Davaya destek istiyor.

Bozova Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Atçı tarafından geniş katılımla düzenlenen toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, toplantının düzenlenmesinde emeği geçen başta Mahmut Atçı’ya akrabalarına ve dostlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül’e ve Haliliye Başkan Adayı Canpolat’a davetlerini kırmayarak geldikleri için teşekkür eden AK Parti Bozova Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Atçı, toplantı öncesinde kısa bir selamlama konuşması yaptı.

BEYAZGÜL URFA’NIN SORUNLARINI KONUŞTUK

Düzenlenen toplantıda Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuklarını belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, “Belediye başkan aday adayları, meclis üyesi adayları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla Matmut Atçı kardeşimiz tarafından düzenlenen toplantıda Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk” dedi.

CANPOLAT: BU SEVDAYA GÖNÜL VERDİK

AK Parti’nin bir sevda olduğunu bu sevdaya gönül verdiklerini belirten Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Sizlerin gönüllerine talibiz. Biz bir ekibiz. Sizlerle birlikte başaracağız. Halk ne istiyorsa o olur. Halkın rızası hakkın rızasıdır” diye konuştu.