Gündem

İşte azim, işte gayret! Milli sporcu oldular!


Beyazgül’ün desteğiyle milli sporcu oldular.

Şanlıurfa Kader Derneği Spor Kulübünün üç Urfalı sporcusu Türkiye Muaytahia Federasyonunun Antalya’da düzenlediği Türkiye Şampiyonasında başarılarıyla milli sporcu olurken, Avrupa ve Dünya şampiyonlarında Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandılar.

Kulüp Başkanı Kara: ‘’Bu başarı sporcularımızın ve Beyazgül’ün’’

Dün akşam sporcularla birlikte AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ü Uçaksavar kavşağındaki seçim bürosunda ziyaret eden Kader Derneği Spor Kulübü Başkanı Yavuz Kara yaptığı açıklama da ‘’Bu başarı başta kulübümüzün kurulmasını sağlayan Zeynel Abidin Beyazgül ve başarılı, azimli, gayretli sporcularımızındır’’ dedi.

Madalyalarını hediye ettiler.

Yavuz Kara ve sporcular Beyazgül’e kulübün eşofman takımını ve kazandıkları madalyaları hediye ettiler.

Beyazgül: ‘’İradeleriyle lüks salonlarda çalışanlardan başarılı oldular’’

Beyazgül burada yaptığı açıklama da ‘’Gurur duydum. Daha önce olduğu gibi, inşallah göreve geldikten sonra gençlerimize, spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Bizleri gururlandıran bu gençlerimiz, çalışmalarını bir mağarada yaptılar. Çalışma ve iradeleriyle lüks salonlarda çalışanlardan daha başarılı oldular. Umuyorum ki bundan sonra da ülkemizin bayrağını hakkıyla dünya ve Avrupa şampiyonlarında temsil edecekler. Evlatlarımızı tebrik ediyorum’’ dedi.