Gündem

Beyazgül Suruç’ta Ak Teşkilatlarla Buluştu


Gittiği her ilçede ilçe halkının büyük sevgisiyle karşılanan AK Başkan Adayı Beyazgül’ün Suruç’ta yine ilk durağı partisinin ilçe başkanlık binası oldu. Seçim otobüsüyle ilçe binası önünde kendisini karşılamayı bekleyen partililerle kucaklaşan Beyazgül’ü AK kadınlar çiçekle karşıladı.

AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel, İlçe Başkanı Soner Yüksel ve ilçedeki partililer tarafından coşkuyla karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, düzenlenen istişare toplantısında teşkilata seçim çalışmalarını aktardı; dilek ve önerileri dinledi.

BEYAZGÜL: KARDEŞLİK İÇİN SEVGİ İÇİN HİZMET İÇİN SURUÇTAYIZ

Suruç’ta karşılaştıkları sıcak ilgi ve samimiyete teşekkür eden Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül, “Bizleri bağrına basan Suruçlu kardeşlerimize, analarımıza, bacılarımıza, genç kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Kadın Kollarımızı, ilçe ana kademeyi ziyaret ettik. Suruç gezdiğimiz yedinci ilçemiz. Buraya kardeşlik için sevgi için hizmet için geldik. Bize destek veren tüm Suruçlulara teşekkür ediyorum ” dedi.

MKYK Üyesi Vildan Polat, Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İlçe Başkanı Soner Yüksel ve AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel ziyaret anısına birer açıklama yaptı.